Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy i Miasta w Chęcinach
Menu góra
Strona startowa Informacje Samorząd Gminny Rada Miejska
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Rada Miejska, bieżące, menu 1035 - BIP - Urząd Gminy i Miasta w Chęcinach”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Rada Miejska

Data wytworzenia 2018-12-21, ostatniej modyfikacji 2021-01-12 08:28

KADENCJA 2018 - 2023

WYKAZ RADNYCH RADY MIEJSKIEJ W CHĘCINACH KADENCJA - 2018-2023 Lp. Nazwisko i imię Funkcja Okręg e-mail 1. SZCZEPANIK Tomasz Przewodniczący Rady Chęciny t.szczepanik@checiny.pl 2. ŁEBEK Kazimierz Wiceprzewodniczący Rady Ostrów k.lebek@checiny.pl 3. PRĘDOTA Kamil Wiceprzewodniczący Rady Radkowice k.predota@checiny.pl 4. DUDEK Dariusz Radny Miedzianka, Charężów d.dudek@checiny.pl 5. HABIK Małgorzata Radna Mosty, Korzecko m.
Data wytworzenia 2015-01-16, ostatniej modyfikacji 2020-12-11 16:51

KADENCJA 2014 - 2018

SKŁAD RADY MIEJSKIEJ W CHĘCINACH KADENCJA 2014 - 2018 PRZEWODNICZĄCY RADY: Danuta Mochocka WICEPRZEWODNICZĄCY RADY: Jarosław Idziak Waldemar Jach RADNI: Tomasz Dulny Rafał Gajos Edyta Jarząbek Jerzy Kubecki Michał Kwiatkowski Małgorzata Pniewska Wanda Polańska Kamil Prędota Tomasz Szczepanik Janusz Wojdalski Michał Zawierucha Tomasz Żelichowski
Data wytworzenia 2010-12-15, ostatniej modyfikacji 2020-12-11 16:52

KADENCJA 2010 - 2014

SKŁAD RADY MIEJSKIEJ W CHĘCINACH KADENCJA 2010 - 2014 PRZEWODNICZĄCY RADY: Cezary Mielczarz WICEPRZEWODNICZĄCY RADY: Krystyna Foksa Bogumiła Wrońska RADNI: Teresa Barwinek Anna Bęben Paweł Bukowski Rafał Gajos Irena Giemza Edyta Jarząbek Paweł Kaczor Michał Kwiatkowski Małgorzata Pniewska Zofia Stokowiec Barbara Żądecka Tomasz Żelichowski
Data wytworzenia 2007-11-21, ostatniej modyfikacji 2020-12-11 16:53

KADENCJA 2006 - 2010

SKŁAD RADY MIEJSKIEJ W CHĘCINACH KADENCJA 2006 - 2010 PRZEWODNICZĄCY RADY: WICEPRZEWODNICZĄCY RADY: Jan Kowalski RADNI: Teresa Barwinek Zbigniew Baran Stanisław Chrabąszcz Tomasz Dziurzyński Krystyna Foksa Waldemar Jach Paweł Kaczor Jan Kowalski Cezary Mielczarz Krzysztof Nartowski Liliana Porzucek Zofia Stokowiec Bogumiła Wrońska Tomasz Żelichowski Przewodniczący Rady Miejskiej w Chęcinach Krystyna Foksa przyjmuje w sprawie skarg i wniosków w każdy piątek
Data wytworzenia 2007-11-21, ostatniej modyfikacji 2020-12-11 16:53

KADENCJA 2002 - 2006

SKŁAD RADY MIEJSKIEJ W CHĘCINACH KADENCJA 2002-2006 PRZEWODNICZĄCY RADY: Edmund Rylski WICEPRZEWODNICZĄCY RADY: Wiesława Tablica Waldemar Jach RADNI: Mieczysław Baran Krystyna Foksa Rafał Gajos Andrzej Iwański Waldemar Jach Paweł Kaczor Jan Karwowski Jerzy Karyś Krzysztof Kostecki Andrzej Kot Wiesław Marciniak Henryk Miter Edmund Rylski Zofia Stokowiec Wiasława Tablica
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.